Dhomat | City Inn
Main Image

Dhoma Standarde

Duke ofruar interierit luksoz dhe ambientit të ngrohtë, dhomat janë të dizajnuara në mënyrë që t’i plotësojnë nevojat e klientëve tanë dhe ofrojnë atyre qetësi.

Duke filluar nga 75 €
Rezervo tani
Slider Image

Lëre stresin me ne!

Ora për City

Relaksohu me miq pas një dite të ngarkuar me një përzgjedhje të veçant koktejesh dhe pijeve tjera në barin tonë!

Slider Image

Shijoni ritmin e Prishtinës!

Pako e fundjavës

Një pako për fundjavë me mëngjes të përfshirë për dy persona - shërbehet deri në orë të vona.

Slider Image

Përfitoni nga një pako e plotë

Koncerti i Bebe Rexha

Rezervoni një pako me akomodim - përfshirë mëngjesin - dhe biletat për koncertin e parë të Bebe Rexha në Prishtinë. Ajo vjen për herë të parë në Kosovë dhe nuk dyshojmë në atmosferën e zjarrtë!

Të gjitha ofertat