Rreth Nesh | City Inn

RRETH CITY INN

Një hotel tërësisht i ri, me vendndodhje të mrekullueshme mu në zemër të qytetit, që ofron mikpritje të ngrohtë, CITY INN ju siguron përvojën me cilësinë më të lartë të akomodimit dhe përjetimit gjatë gjithë periudhës së qëndrimit tuaj.

Përjetoni hotelin tonë i cili posedon 18 dhoma me komoditet modern dhe dizajne elegante, që ndodhet vetëm disa minuta të ecjes në këmbë nga pikat kryesore të qytetit – qarqeve qendrore të bizneseve dhe institucioneve së bashku me një sërë atraksionesh turistike, të gjitha pranë.

Si për punë ashtu edhe për pushime, mysafirëve i ofrohet shërbim cilësor dhe kujdes i veçantë

CITY INN ofron tre lloje të ndryshme të dhomave me interier të cilësisë së lartë. Dhomat tona standarde dhe ato familjare së bashku me suitat me dhoma të ndenjës, janë të dizajnuara enkas që t’i ofrojnë mysafirëve tanë gjithë komoditetin dhe qetësinë pas një dite të lodhshme jashtë.

Disa nga veçoritë tona:

 • Recepcioni që është në dispozicion 24 orë
 • Ashensor
 • Numri i përgjithshëm i dhomave – 18
 • Restorant
 • Mëngjesi i përfshirë
 • Ndihmë rreth ekskursioneve dhe biletave
 • Arkitekturë moderne – i ndërtuar në vitin 2018
 • Wi-Fi të shpejtë dhe falas
 • Numri i kateve – 3
 • Lobi
 • Ruajtja e valixheve në lobi
 • Pirja e duhanit e ndaluar në të gjitha hapësirat
 • Gazeta ditore dhe revistat janë në dispozicion
 • Regjistrimi dhe koha e largimit nga hoteli me procedurë të shpejtë
 • Personel që flet disa gjuhë
 • Kafshët nuk lejohen
 • Vendndodhja

  CITY INN gjendet në qendër të qytetit, prapa sheshit kryesor të Prishtinës dhe është i pozicionuar në një rrugë të qetë, vetëm disa minuta të ecjes në këmbë nga pjesa kryesore e vendndodhjes së bizneseve, institucioneve shtetërore dhe dyqaneve që shesin produkte me cilësi të lartë.

 • Restorant

  Restoranti modern që është i frymëzuar nga kuzhina italiane me gatesa cilësore në kombinim me produktet bio të cilat sigurohen nga tregjet organike lokale, janë thesari i hotelit tonë. Krenohemi me zgjedhjen dhe cilësinë e ushqimit tonë që ofrohen nga kuzhinierët tanë të talentuar dhe me përvojë.

 • Shërbimi

  Personeli ynë miqësor i hotelit do t’ju mundësojë që të ndiheni komod gjatë gjithë kohës.