City Inn | Uebfaqja zyrtare
Slider Image

Një hotel tërësisht i ri në Prishtinë, me vendndodhje të mrekullueshme mu në zemër të qytetit

Një hotel tërësisht i ri, me vendndodhje të mrekullueshme mu në zemër të qytetit, që ofron mikpritje të ngrohtë, CITY INN ju siguron përvojën me cilësinë më të lartë të akomodimit dhe përjetimit gjatë gjithë periudhës së qëndrimit tuaj.

Më shumë
Slider Image

Komoditeti dhe eleganca që kombinohet me funksionalitetin

Duke ofruar interierit luksoz dhe ambientit të ngrohtë, dhomat janë të dizajnuara në mënyrë që t’i plotësojnë nevojat e klientëve tanë dhe ofrojnë atyre qetësi

Më shumë
Slider Image

Sinonim i kënaqësisë

Si për punë ashtu edhe për pushime, mysafirëve i ofrohet shërbim cilësor dhe kujdes i veçantë

Më shumë
Slider Image

Dhoma të gjera dhe elegante me dizajne bashkëkohore

Përjetoni hotelin tonë i cili posedon 18 dhoma me komoditet modern dhe dizajne elegante, që ndodhet vetëm disa minuta të ecjes në këmbë nga pikat kryesore të qytetit – qarqeve qendrore të bizneseve dhe institucioneve së bashku me një sërë atraksionesh turistike

Më shumë
  • Vendndodhja

    CITY INN gjendet në qendër të qytetit, prapa sheshit kryesor të Prishtinës dhe është i pozicionuar në një rrugë të qetë, vetëm disa minuta të ecjes në këmbë nga pjesa kryesore e vendndodhjes së bizneseve, institucioneve shtetërore dhe dyqaneve që shesin produkte me cilësi të lartë.

  • Restorant

    Restoranti modern që është i frymëzuar nga kuzhina italiane me gatesa cilësore në kombinim me produktet bio të cilat sigurohen nga tregjet organike lokale, janë thesari i hotelit tonë. Krenohemi me zgjedhjen dhe cilësinë e ushqimit tonë që ofrohen nga kuzhinierët tanë të talentuar dhe me përvojë.

  • Shërbimi

    Personeli ynë miqësor i hotelit do t’ju mundësojë që të ndiheni komod gjatë gjithë kohës.

Slider Image

Lëre stresin me ne!

Ora për City

Relaksohu me miq pas një dite të ngarkuar me një përzgjedhje të veçant koktejesh dhe pijeve tjera në barin tonë!

Slider Image

Shijoni ritmin e Prishtinës!

Pako e fundjavës

Një pako për fundjavë me mëngjes të përfshirë për dy persona - shërbehet deri në orë të vona.

Slider Image

Përfitoni nga një pako e plotë

Koncerti i Bebe Rexha

Rezervoni një pako me akomodim - përfshirë mëngjesin - dhe biletat për koncertin e parë të Bebe Rexha në Prishtinë. Ajo vjen për herë të parë në Kosovë dhe nuk dyshojmë në atmosferën e zjarrtë!

Të gjitha ofertat